SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes video kranin 6 metra...
Çmimi :
€799.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '19
ID e produktit :
190266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes video kranin 6 m..pa motor, por me pesha dhe monitor....poashtu e ka hapesiren 1 meter x 40 cm per reklamen tuaj ne mes te kranit...eshte e ndriquar me LLED samsung. Gjendja perfekte...Mund te bartet me qdo automjet te vogel...
Informata rreth publikuesit
agim
Prishtinë
044163114
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »