SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy Tab 3
Çmimi :
€75.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '18
ID e produktit :
190344
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Samsung Galaxy Tab 3
Ne gjendje te rregullte, pa asnje defekte. Tableti vjene me kuti dhe adapter origjinal te samsungit.
8 GB
1 GB ram
2MP kamer
1.2GHz dual core processor
3,600 mAh bateri
7.0**
Informata rreth publikuesit
Teuta
Prizren
044844396
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »