SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Meny ditore në Sabaja Drs Beer House për 07.11.2013 / Daily menu for November 7, 2013 at Sabaja Drs Beer House
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '13
ID e produktit :
19038
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Menyja ditore për sot: Supë me perime, pasta me djath të bardhë në tavë, sallatë e freskët dhe një lëng apo kafe. Çmimi vetëm 3,40 Euro!
Daily menu for today: Vegetable soup, oven baked pasta with white cheese, fresh salad and one juice or coffee. Only 3,40 Euros!
Informata rreth publikuesit
Sabaja Dr's Beer House
Prishtinë
049582000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »