SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavoline me 6 karrika 149 euro
Çmimi :
€149.00
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '18
ID e produktit :
190417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tavoline me 6 karrika 149euro
Dimensioni 160x90
Ngjyrat sipas porosise (mundesi ndryshimi ngjyren e shtofit te karrikes, mundesi nderrimin e ngjyres se drurit dhe ndryshimin e ngjyres se tavolines.)
Transporti dhe montimi falas per tere territorin e Kosoves
Informata rreth publikuesit
Euro Model
Gjilan
044497737
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »