SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bejme shitjen dhe montimin e kaminave www.olakamin.com
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:52
ID e produktit :
19045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bejme shitjen dhe montimin e kaminave ( oxhaqeve ) te prodhimit francez dhe polak si dhe posedojm ekipet profesionale per montimin dhe dizainimin e kaminave per punet tona garantojm 7 vite izolimi behet me izolim special per kamina ( lesh guri me foli )per me shum kontaktoni ne nmr 044 530 191 ose ne fcb ola kamina bejm shiqimin e vendit ne shtepin tuaj nga ekipe profesionale ju mirpresim ola kamina
per informata 038 736 151 prej ores 08 deri 19
Informata rreth publikuesit
ola kamina
Ferizaj
044 530 191
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »