SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fellne 20-she origjinale per AUDI
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '18
ID e produktit :
190533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten fellnet 20" - 4 copa bashke me goma verore 275/40ZR20. Fellnet jane shume te ruajtura dhe nuk kane grritha apo demtime. Jane origjinal per Audi.

Nr. kontaktues: +38344497979
Informata rreth publikuesit
Ylli
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »