SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES PLAYSTATION 3
Çmimi :
€165.00
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '18
ID e produktit :
190569
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Ps3 me 2gjostika me 8 cd originale vlera e tyre kap shifren 500€(FIFA2018 FIFA17 PES2017 PES2016 GTA IV NEED FOR SPEED etj)ka HDMI dhe kablen per mbushjen e gjostikav +Qipi qe mundesh me shti lojra ne Ps3 shum i ruajtur dhe i mirmbajtur shum pak i perdorur thuajse i ri qdo gjë funksionale dhe ne gjendje perfekte contakt viber ose chat +38345240426
Informata rreth publikuesit
Edin
Pristina
044171
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »