SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Albakids.com
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '14
ID e produktit :
19057
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alba Kids është kompani që ofron lodra për fëmijë. Kompania jonë operon në Kosovë prej vitit 2005, ndërsa ofrojmë produkte të kualitetit të lartë të cilat janë të testuara në Gjermani. Prej 2013 jemi edhe distributor i kompanisë gjermane “Oscar Wurst” për Kosovë, Shqipëri, Maqedoni, Serbi dhe Mal të Zi.
Informata rreth publikuesit
Blini
Prishtinë
044419249
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »