SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MBATHJE DIMERORE-CROSS-NR.41-25 EURO MUNDESI ZBRITJE NR. TEL. 044675528 ose 045260827
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '13
ID e produktit :
19069
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mbathje dimerore nr.41 cross jane te qendrueshme dhe rezistente ndaj ujit dhe bores,bresherit etj. Baza e mabathjeve eshte trashe rreth 7cm.Nepjesen nga gishtat thembres dhe anash mbathjeve jan nga nje material i forte.Nuk iu hyn brenda deri ne pjesen e tojave. Jane te pershtatshme per vende malore per shi,bor,bresherit etj .Ne foto nuk shihen tojat por ia kam hequr per tu par me qarteisht. Por dergoni e-mail n.q.s deshironi ta fus ndonje foto me toja qmimi ndosht ju duket i larte por jane shum te mira kam pasur te tjera por i kam shitur nga 28-34.Mund te bej edhe zbritje nr tel. 045260827 ose 044675528
Informata rreth publikuesit
Adnit
Kastriot, Albania
obiliq [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »