SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavoline me 6 karrika 159 euro
Çmimi :
€159.00
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '18
ID e produktit :
190697
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tavoline me 6 karrika 159 euro. dimensioni i tavolines 160x90, me mundesi ndrrimin e dimensionit sipas marreveshjes. Njgyrat sipas porosise Transporti dhe montimi falas Per me shume foto dhe produkte te ndryshme na vizitoni ne faqen tone te facebook-ut si dhe na kontaktoni per porosi ne facebook ose ne numrin 044/497-737
Informata rreth publikuesit
Euro Model
Gjilan
044497737
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »