SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kamera
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '13
ID e produktit :
19079
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kameren panasonic m7 prodhim i vjeter por esht ne gjendje te shkelqyer punohet me kaset te madhe posedon kabllot,dy bateri,digitron,dhe qanten speciale.. per ma shum info kontakto: 045 682 531 ose email : maisson_ff@live.com
Informata rreth publikuesit
festim
Ferizaj
045682531
ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »