SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garazha për qira në Qendër
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
ID e produktit :
190876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen për qira dy (2) hapësira parkimi/garazha në Qendër, rruga Tring Smajli, mbrapa Hotel Sirius

Qasje e lehtë nga rruga, hapja dhe mbyllja e dyerve e kontrolluar me telekomandë dore, hapësirë e mjaftueshme për ç'do lloj veture, siguri maksimale.

Çmimi: 50€

Kontakti: +386 49 705 904

primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »