SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garazha për shitje në Qendër
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
ID e produktit :
190877
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen për shitje dy (2) hapësira parkimi/garazha në Qendër, rruga Tring Smajli, mbrapa Hotel Sirius

Qasje e lehtë nga rruga, hapja dhe mbyllja e dyerve e kontrolluar me telekomandë dore, hapësirë e mjaftueshme për ç'do lloj veture, siguri maksimale.

Çmimi: 10,500€

Kontakti: +386 49 705 904

primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »