SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet dollapi
Çmimi :
€140.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '18
ID e produktit :
190925
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dollapi vetem 1 muaj i perdorur .gjatesija 1.70 metra dhe naltsija 2 metra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Oktaj
Prishtinë
044651262
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »