SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
material ndertimor nga shtëpia që rrënohet
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '18
ID e produktit :
190926
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes materialin komplet per shtepi: kulmin, dritaret(plastike), dyert e dhomave, nxemjen qendrore(komplet), stufa me dru dhe thengjill, stufa me rryme, 18radiatora, dy bojlera ka 80L me mundesi ngrohje me dru, rezervari i naftes(3000L) nëntoksorë, gilinderat e ballkonave, gilinderat e oborrit prej metalit gjithashtu dhe orendi shtëpiake si p.sh parketi ,kuzhina dhe orendi tjera, etj. Prioritet kan ata qe jane te interesuar per komplet materialin. Arsyeja e shitjes eshte ndertimi i larte (banesa). Per me shume informata kontakto 044277237 Cmimi me marrëveshje
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »