SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Okazion Arredament Komplete per Bar Kafe
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '18
ID e produktit :
190929
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Arredament Komplete per Bar Kafe te perdora vetem per 6 muaj
- BRENDA -

N. 5 KOLLTUQE TE VERDHE
N. 5 KOLLTUQE TE KUQE (foto)
N. 1 KOLLTUK GRI+N. 1 KOLLTUK NGJYRE BEZHE
N. 5 DIVAN
N. 5 TAVOLINA TE BARDHA
N. 12 KARRIKE DRU E LEKURE
N. 7 TAVOLINA RRUMBULLAKE DRURI ME
KEMBE HEKURI
N. 1 FRIGORIFER BANAK + DY GROPA LAVAMANI
N. 1 FRIGORIFER PER PIJE FRESKUSE
N. 10 ABAZHURA
N. 5 KARRIKE TE LARTA
HEKURI I ARREDIMIT PER PAISJIEN E GODAVE DHE PER TELEVIZOR DHE JASHT PER MBAJTJIE E LULEVE

- JASHTE -

N. 8 KOLLTUQE DRURI
N. 4 DIVAN DRURI
N. 4 TAVOLINA DRURI
N. 28 KARRIKE PLASTIKE
N. 7 TAVOLINA KATRORE PLASTIKE
N. 4 CADRA TE MEDHAJA
HEKURI I ARREDIMIT PER MBAJTJIE E LULEVE
Informata rreth publikuesit
Maurizio
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »