SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fellne 190/60 R15
Çmimi :
€135.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '18
ID e produktit :
190942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fellnet me 4 vrima numer 15 ne gjendje shum te mir dhe te rujtne me goma te veres te sapo ballansuara

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kadri
Fushë Kosovë
049898437
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »