SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peshqi luftetar dhe balerin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '13
ID e produktit :
19113
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peshqit Balerina : i pari eshte i teri i bardh ndersa i dyti eshte gjysme i bardh dhe gjysme i portokallt njerin sy e ka te zi kushton 1 euro

Peshku Luftetar eshe gjysme i kuq gjysme i kaltert kushton 2.50 euro
Informata rreth publikuesit
Adelina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »