SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 set tavolinash me nga 4 karrika
Çmimi :
€140.00
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '18
ID e produktit :
191261
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 set tavolinash me nga 4 karrika, totali 8 karrika dhe 2 tavolina , tavolinat dhe karrikat jane shume te qendrushme me garancion pasi qe jan te ndertuar nga hekuri dhe shum te ruajtura. Mbulesat gjithashtu vin sbashku me karrika. Per me shume info 044890008

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elbasan
Gjilan
+37744890008
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »