SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Euro Epox sh.p.k
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Maj '18
ID e produktit :
191375
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Euro Epox
Published by Fitim Adili · 4 hrs ·
Pamje nga punimet tona të fundit në Pejë:

”Auto Sallon Pejë“

____________________________________-

Kualitet Gjerman 🇩🇪
Profesionalizëm ✔️
Korrektësi ✔️

EURO EPOX SH.P.K - Gjakovë

Mob: +377 44 968 535
Tel:+381 (38) 752 422
Fax:+381 (38) 752 702
Email: euroepox@gmail.com
Web: www.euroepox.com 

Euro Epox sh.p.k është kompani e themeluar në Republikën e Kosovës nga investitor gjermano-shqiptar me qendër në Gjakovë.

Kompania jonë është degë e Bauteschutz Gashi me qendër në Ansbach të Gjermanisë. Pervoja jonë disa vjeçare na bën që të jemi konkurent i denjë në cilësi dhe gamë të shërbimeve.
Ne jemi një kompani e specializuar në fushën e dyshemeve industriale me epoksid dhe ato me akril. Ne ju ndihmojmë me konsulencë, planifikimin dhe ekzekutimin e punëve finale.

Më poshtë gjeni disa nga punimet tona.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »