SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Villa ne Brezovice)307/18
Çmimi :
€330,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '19
ID e produktit :
191399
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Villa ne Brezovice me 11.5 ari e Gatshme per Banim.

Villa eshte 3 katshe dhe ka 330 m2 Banim.

Villa ka -2 Salllona,1 Kuzhine,1 podrum per ushqim,depo,5 dhoma gjumi.

Villa ka-5 kamera per mbikqyrje,ka nxemjen qendrore,ka dhe parkingun.

Villa ka-2 Terasa - njera 65 m2 dhe tjetra me e vogel.

Villa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 

Email: ringa1@live.de

FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Brezovice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »