SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurs online i gjuhës angleze
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '18
ID e produktit :
191410
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj kurs online të gjuhës angleze online, nga komforti i shtëpisë suaj. Për të gjithë ata që punojnë dhe nuk kanë kohë gjatë ditës të mësojnë apo të shkojnë fizikisht në kurse, tani keni mundësinë të keni orarin tuaj të të mësuarit pasdite ose në mbrëmje, ashtu si ju konvenon juve. Mësime të të folurit, të dëgjarit dhe detyra.
Të mësojmë së bashku.
Kontaktoni në viber ose whatsapp në nr 049892549.
Informata rreth publikuesit
Donika
Gjakova
049892549
Gjakova [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »