SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rainbow
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '18
ID e produktit :
191441
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Rainbow e kompletuar me te gjitha paisjet,per pastrim dhe dezinfektim te ajrit,per pastrim gjeneral te ambientit ne thellesi (Tepiha,dyshek,mobilje,pllaka,laminat,si dhe larjen e tyre).
Aromat dhe Shampon te vetin komplet te reja
Larsi komplet i Ri pa perdor
Prodhim Amerikan te importuara nga zvicrra,me servis komplet te kryer.
E perdorur vetem ne prezentime thuajse te reja (Shume pjese te paperdorura-te reja)

Vetem Tel 044466037
Informata rreth publikuesit
Rainbow
Prishtinë
044466037
Prishtine,Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »