SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mjeku Popullor për Lukth, ilaq për lukth
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '15
ID e produktit :
19151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ilaq per lukth , ilaqi eshte natyral , e maroj prej bimeve.

Shum persona qe kan vuajtuar nga dhimbjet e lukthit , kan perdor lloj lloj barna e gjera te tjera dhe nuk ju kan ndihmuar, por pasi e kan perdorur kete ilaq atyre personave ju ka ndal dhimbja e lukthit , tani hajne te gjitha ushqimet që më parë nuk kan guxuar ti hajnë , etj etj .

Nese keni thartire,gazna,kiseline,nese ju qon me goksu,nese ju dhemb(djeg) lukthi,etj, mos hezitoni , perdoreni kete ilaq dhe do te sheroheni !

Sheron edhe gastritisin.

Mjekohu dhe shijoje JETEN !Mjekimet popullore jane shume te vlefshme. Barerat dhe cajrat mjekseore ne shume raste, zevendesojne edhe mjekimet me moderne. Ne fund te fundit eshte nje medote alternative ne te kuruar dhe eshte shume mire kur ke njerez te afte per kete pune.Bimet mjeksore jane nje pasuri e madhe dhe nuk duhet humbur tradita e perdorimit te tyre.

Zgjidhni bimë në vend të medikamenteve. Që nga lashtësia thuhet se natyra përbën farmacinë më të madhe, gjithashtu dhe se bimët kanë shumë veti kuruese. Bimët janë të shumta dhe krejt të ndryshme midis tyre, megjithatë sot do të veçojmë ato që janë më të përdorëshme dhe të populluara.Nese doni qe te jeni te shendetshem gjate gjithe jetes tuaj dhe qe te mos keni kurre nevoje per mjek.Nese vuani nga LUKTHI , atehere ju keni nevoje per ILAQIN bimor, 100% natyral dhe origjinal.

Thuani JO, nje here e pergjithmone, barnave sintetike(artificiale) te cilat i perdorni, efekteve te demshme anesore te tyre dhe cmimeve te tyre te shtrenjta.Tash e tutje nuk keni nevoje te bleni disa lloje te barnave per lukth dhe ti harxhoni me dhjetera euro por pa efekt pozitiv.

Ne vend te tyre, ne jua rekomandojme vetem NJE ilaq, edhe ate BIMOR dhe NATYRAL, me asnje efekt anesor te demshem.Kontaktoni Mjekun Popullor per Lukth Muharrem R. Alidema

Tel: +377 44 631 400Web: muharremalidema.webs.com/ Facebook: www.facebook.com/muharremalidema1 

Fan Page, faqja e fansave:

www.facebook.com/muharremalidema E-mail: muharrem_alidema@hotmail.com

Skype: muharremalidemaJu lutem ketu mos komentoni, nese keni pyetje apo diqka tjeter me kontaktoni ne muharremalidema.webs.com/ 
Informata rreth publikuesit
Muharrem
Viti
044 631 400
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »