SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamera dhe alarma Sigurie
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '18
ID e produktit :
191587
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofert 4 kamera full HD Hikvison
HDD 1TB
Trafo 5 A
BNC
kabull 100 m
Informata rreth publikuesit
Profesional kamera
Malishevë
044984258
Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »