SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TAVOLINE PER TEKNIKE DENTARE DHE ARGJENDARE
Çmimi :
€399.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '19
ID e produktit :
191683
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes tavolinen e punes per teknike dentare e prodhimit gjerman KaVo. Materiali eshte metal i kombinuar me qeramik.
Ka ngjyre hiri.Eshte i perbere nga :
-ormani me dy nivele me rafte permbrenda, me çelesa,
-tavolinen, e pershtatshme per pune teknike (ne tavoline gjendet sirtari per vegla teknike),
-Lavamani qeramik,
-pasqyre levizese,
-motori teknik KaVo,
_bojleri 10 L (brenda lavamanit),
-Negatoskopi (i vendosur ne pjesen vertikale te tavolines se punes,
-ka 4 priza per rryme elektrike dhe nje nderpreres.
Te gjitha keto i shes me nje çmim te volitshem .
Mund te bejm edhe nderrim me diqka qe me nevoitet.
Te interesuarit mund te lajmerohen ne tel. 044/168-074 (viber) dhe
049/168-074
Te interesuarit mund ta shohin tavolinen ne lokal prej ores 10 deri 18 çdo dite,
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »