SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart IPTV Android Box 7.1.2 4K HD, + ABONIM i perhershemTANIX
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Maj '18
ID e produktit :
191712
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Smart IPTV Android Box 7.1.2 4K HD, + ABONIM i perhershemTANIX njihet per shpejtesine gjate perdorimit dhe performancen e larte. TANIX eshte pajisje digjitale qe ofron mundesine ti keni te gjitha aplikacionet e nevojshme per TV tuaj duke e shendrruar TV tuaj ne android. Kjo pajisje ofron qasje ne (Youtube, Netflix, Kodi e shume tjera), po ashtu mund ti shikoni mbi 2500 kanale vendore dhe nderkombtare me aplikacione te ndryshme. Ofron mundesine e konektimit me smartphone apo tabletin tuaj.Performancat:

Quad Core

Ram: 1 Gb

Hapsire: 8 Gb + me mundesi permes SD card deri 16 Gb.Çmimi vetem 44.99 euro me abonim, (VETEM SOT)

39.99 euro pa abonim.
Informata rreth publikuesit
venit
Gjilan
+377
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »