SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gurë për prerjen e metalit 1€ dhe 0.40€
Çmimi :
€1.00
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '18
ID e produktit :
191716
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gurë për prerjen e metalit produkt gjerman me dokumente të rregullta qmimi 1€ per gurin 230X2.0X22.2 , dhe 0.40€ per gurin 125X1.0X22.2


Mund te kontaktoni ne dy numrat ne Viber per me shume Info. :( +37745441958 ) ,,, ( +41764341798 )
Informata rreth publikuesit
Bahri
Gjilan
+37745441958
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »