SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ps3 SuperSlim
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
6 Maj '18
ID e produktit :
191725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ps3superslim arsyja se nuk e perdori shum.Osht ngjendje trregullt vjen me hardisk 320GbPo ashtu me 15 Loja dhe 2 joysticks

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eris
049145145
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »