SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Panasonic Lumix Gh2
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '18
ID e produktit :
191757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes foto-aparat/kamera Panasonic Lumix Gh2. Ne çmim përfshihen: trupi, kit lens 14-42mm f3.5-4.6, 2 bateri, karikues, neckstrap.
Objektivi 35mm me me f1.7 dhe pershtates per macrophotography kushton 50Eu extra.
Parametrat e kameras dhe lloji i sensorit: www.imaging-resource.com/PRODS/DMCGH2/DMCGH2DAT.HTM 
Mundem me e sjell nê Shqipni dhe Kosovë
Informata rreth publikuesit
Joni
Pristina
Prishitne [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »