SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Samsung Galaxy S8
Çmimi :
€490.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '18
ID e produktit :
191760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Samsung Galaxy S8, 64GB, model europian. I perdorun vetem disa dite. Gjendja 10\10 Vjen me kutine, fast charger dhe 2 mbrojtese (case)
Informata rreth publikuesit
Joni
Pristina
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »