SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Procesor i5 +gaming motherboard asrock + 16GB RAM
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '18
ID e produktit :
191774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes procesorin i5 3340 3.2GHz me boost clock deri ne 3.6 GHz dhe motherboard / pllake ame asrock z77 pro3 me kapacitet per AMD crossfire. te dyjat punojn me njera tjetren. Perfshihen edhe 16GB RAM DDR3, 2x4GB Corsair dhe 1x8 Kingston.

procesori eshte shum pak i perdorur dhe motherboard eshte i ri ne kuti. Te dyjat kane ardh nga londra dhe jane super per fillestar ose edhe lojtar te zakont qe dojn nje PC pak me te mire.
Informata rreth publikuesit
korab
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »