SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes kamer profesional panasonic lumix me kuti
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '18
ID e produktit :
191775
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kam blere kameren ne londer, eshte i njejt si ne foto dhe nuk eshte perdorur vetem eshte hapur kutija. eshte blere origjinalisht per 300 euro dhe mendoi se eshte qmim i arsyeshem.

Panasonic Lumix DMC-LZ20. lamera e ka memorien e vet, dhe ofroj gratis nje SD Card me 16GB e poashtu edhe 4 bateria AA per to.

Kamera eshte 16MP dhe ka zoom deri 21x. dhe ka rezolucion maksimal 4k
Informata rreth publikuesit
korab
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »