SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten keto te gjitha sipas fotove te postuara
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '18
ID e produktit :
191786
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 kauqa, 3 dollapa per tesha, 1 komode per tv, Tv i llojit Vivax, 1 tavoline se bashku me tepih, 1 trepezari se bashku me 6 karrika, kuzhina se bashku me aspirator dhe shporet te rrymes. Cmimi 500 euro i negociushem.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dafina
Pristina
040620665
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »