SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vello
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '18
ID e produktit :
191850
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes komplet vellon per nuse, Velloja eshte model i veqant pjesa e siperme dhe rrethi i fundit jane pune dore vetem nje her i perdorur. per me shum detaje na shkruani

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
lejla
Prishtinë
044581378
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »