SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Derë/Dritare dhe Pishina
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '18
ID e produktit :
191883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Derë/Dritare dhe Pishina
Ndërmarrja "Xheni Commerc" bënë ofertë speciale për klientin e parë me zbritje 20% nga qmimi bazë| oferta vlen deri ne 5 / 20 / 2018.
Ndërmarrja "Xheni Commerc" është përfaqësuese e shumë firmave të njohur si dhe shumë kompanive me famë botërore, e cila ofron modelet më të reja të dyerve për garazha dhe dyerve industriale si dhe pishina, sauna të modeleve të ndryshme.
Ndërmarrja "Xheni Commerc" rrit vlerën e shtëpisë suaj, duke bërë që çdo ditë veprimet të jenë më të thjeshta dhe më efikase!
Për tre përsonat e parë që lajmrohen dotë kemi një qmim më të volitshëm. Faleminderit mirkuptim !
Kontaktoni pa hezitim, ne ju mirëpresim:
+38345252906 tel😍
+38349167162 tel + viber
Informata rreth publikuesit
Asllan
Prizren
Ortakoll [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »