SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Depo me Shumic ne Gjilan DYR,LLAMINAT,SANETARI,KERAMIK 80x80
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '14
ID e produktit :
19210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- - DYR TE DRURIT DHE PVC.


- -KERAMIK TE KLASIT TE PAR SI DHE PER HER TE PAR NE KOSOV KERAMIK 80X80,60X60 ETJ...

- - LAMINATI CILSOR RISI NE KOSOVA LAMINAT ME FUGA.

- -SANITARI LUKSOZE [ JAKUZI,TUSHKABIN,LAVAMONE,SHOLE ETJ...

-- LED TABLEA 60X60,80X80 SI PAS POROSIES 2 VJITE GARANCIJON

- - SHKALL.


- NE I KRYEM GJITHA PUNET FINAL PER NJE OBJEKT AFARIST DHE BANESOR- - TE GJITHA VETEM ME SHUMIC.

- - JU MIRPRESIM NE ZYREN TON NE GJILAN NE OBJEKTIN PLISI NE GJILAN.


vizoto ne facebook.com/plisigjilan 

- -049 553 554
Informata rreth publikuesit
PLISI
Gjilan
049553554
gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »