SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy S6 Edge Plus
Çmimi fillestar :
€235.00
Ju kurseni :
€6.00 (3% zbritje)
Çmimi :
€229.00 Çmimi rritet në €235.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:24
ID e produktit :
192103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për shitje Samsung Galaxy S6 Edge Plus, 32GB, 4GB RAM, model europian (G928F)

Telefoni është i përdorur, në gjendje të rregullt dhe i ruajtur!

Për më shumë informacion: +386 49 705 904
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
049705904
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »