SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Program Ekonimik per Shitore, Restoranta dhe Biznese te ndryshme
Çmimi :
€99.00
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '18
ID e produktit :
192150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Program Ekonimik per Shitore, Restoranta dhe Biznese te ndryshme

Mundson:
-Shitjen
-Porosit
-Kthimi e artikujve
-Kategorit e artikujve sipas deshires
-Rrogat apo hargjime te tjera
-Hyrje dalje
-Pazarin ditor, javor,Mujor apo sipas deshires me data
-Inventarin invertari punon simbas shitjes te tregon edhe sa kan met ose ne qofse vjen mall i ri te tregon edhe sa ki ose sa kan hy.

Prorgrami eshte ne 3 pjes i dam si PRONARI, MANAXHERI DHE SHITSI
-Pronari ka mundsin te gjitha mi fshi mi hek dhe mi shtu sipas deshire te ti
shum leht me punu
-Manaxheri ka munsi me ba porosit
-Shitsi ka mundesin e shitjes dhe asgj tjeter per veq shitjes.

Programi eshte ne Gjuhen SHQIPE..
PER interesa apo ma shum rreth programit me kontaktoni.

Doni me testu Programin ather ne ket link si manager dge shites mundeni te testoni .

shop.pro-web.ch/ 

Na kontaktoni ne jav dergojm imelin dhe passwordin per hyrje

per me shum me kontaktoni ne viber +41 76 222 56 11
Informata rreth publikuesit
Ilir
Winterthur, Switzerland
Winterthur, Switzerland [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »