SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kaldaja
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Maj
ID e produktit :
192157
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shporeti(kaldaja) per dru ose qymyr, kaldaja eshte 35kw eshte metal dhe eshte i Presheves per me shum info kontakto : +38344876443

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Vushtrri
+37744876443
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »