SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Motokultivator
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Dhjetor '18
ID e produktit :
192170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Motokultivator prodhimit HONDA benzin me 4 shpejtsi posedon Pllug, Frez, rrota te gomes per rrugë dhe rrota te metalta per ara, ka edhe rimorkion e re , qmimi sipas marrveshjes.
Kontakt : +383 44 527 923
Informata rreth publikuesit
Arsim
Vushtrri
044527923
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »