SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes AIRBOX Neo ( versioni me i ri )
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '19
ID e produktit :
192261
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes AIRBOX Neo ( versioni me i ri ) DV, HD dhe 4K format transmetues.
full paketa, inkluzive TITLE BOX, CAPTURE BOX etj
Suport 18 muaj, instalohet vetem ne windovs 7 64 bit.
Qmimi sipas marreveshjes...ne foto mund ta shihni se si punon me videoklipe shqip...
Informata rreth publikuesit
agim
Prishtinë
044163114
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »