SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pjes për Bicikleta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '18
ID e produktit :
192421
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gurtne të reja të gjitha llojeve për bicikleta
Ndrrus të shpejtsive : Shimano Deore XT , acera , alivio altus , SRAM X3 , X5 , X7 , X9 , X0
Frena : Shimano , Shimano Deore XT , Avid , Magura , Tektro , dhe shum modele tjera
Goma : Swchalbe , Maxxis , Michelin , Continental
Dhëmbzor para dhe mbrapa , Shimano Deore XT ,
Dhëmbzor mbrapa me 7 , 8 , 10 , 11
Zingjir Shimano
Disqe gjitha modelet t'gjitha madhësit
Ulse(shala) të gjitha llojet
Doreza Timoni shum modele
Timon (vollan) me madhësi të ndryshme
Pedale të ndryshme
Pompa
Tek ne mund ti gjeni t'gjitha pjesët për Biciklet që ju nevojiten me qmime të arsyeshme
Viber : +383 45 685 042
Facebook : Besjani Bike
Informata rreth publikuesit
Besjani
Gjilan
+38345685042
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »