SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Breshk me ndriçim yjesh loder
Çmimi :
€17.00
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '18
ID e produktit :
192442
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Breshkë me yje është me të vërtetë dhuratë origjinale për të vegjlit tuaj!
Ka 4 melodi të ndryshme një qiell,mur,tavan të ndritshëm me yje,me katër ngjyra të ndryshme
-Kuçja mund te bëhet duke përdorur kabllon USB (kabllo ju vjen ne komplet)
-Adapter 4.5V/350mA (kycje normale5.5x2.1mm)(nuk përfshihen ne komplet)
-Bateri 3AAA (nuk përfshihen ne komplet)
Automatik fiket pas 50 minutash

Dimenzionet:

gjatësi 32 cm
gjerësi 21 cm
lartësi 11 cm

Në Dispozicion: gjelbër, kaltërt rozë dhe e verdh
Informata rreth publikuesit
Lugina
Prishtinë
+381637584819
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »