SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bicikleta Specialized
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '13
ID e produktit :
19247
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bicikleta Specialized , te gjitha pjeset i ka shimano Deore , eshte alumin dhe ramin e ka 19' , amortizerin e ka rockshox . Eshte Mountain Bike
Informata rreth publikuesit
Florian
Pristina
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »