SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Nokia E72 Eshte 2 jave i perdorur punon shum mir,PLAY STATIO
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '13
ID e produktit :
19248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Nokia E72 Eshte 2 jave i perdorur punon shum mir,PLAY STATION 2 me CD ORIGINAL dhe nje Tablet ''Pandigital'' NOKIA E72 50euro PLAYSTATION 2 70 euro dhe Tablet "Pandigital" 40euro URGJENT mund ti shesim edhe veq sipas interesimit te juaj. Per info:044599972 Jasin Kerqeli Gjilan
Informata rreth publikuesit
Jasin
Gjilan
044599972
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »