SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Xbox 360
Çmimi :
€115.00
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '18
ID e produktit :
192554
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Xbox 360 me dy joysticka dhe 250 GB HDD shum pak e perdort osht prej Belgjikes i ka krejt kabllat qe i nevoiten,e ka GTA 5,Crysis 2,Project Gotham Racing 3 edhe plot loja tjera t'instalume edhe n'CD,per ma shum detaje kontaktoni n'Viber +38345269328.
Informata rreth publikuesit
Rinis
Vitina
Vitina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »