SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
N.P.SH '' NESA '' SHTIME - PRISHTINE
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '13
ID e produktit :
19256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndermarrja Private Sherbyse ''Nesa'' ofron keto sherbime.Pastrimin e shtepive,banesave,si dhe pastrojm dhe i mirmbajm oborret,kopshtet dhe parqet me qmim te lir.Ju garantojm per punen qe e bejm me kualitet te lart. 044 - 756 017 , 049 310 354
Informata rreth publikuesit
Leuttrim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »