SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Iphone 7plus Gold 32GB
Çmimi :
€445.00
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '18
ID e produktit :
192710
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iphone 7plus gold 32gb shum i rujtun si i ri, pa asnje grrithe pa asnje shej perdorimi, pronar i par, per telefon garantoj, e jepi me adapter origjinal dhe ndegjojse origjinale. Vetem bleres serioz.Tel : +38349134358

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Taulant
049134358
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »