SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojme Renovime dhe Ndertime
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
ID e produktit :
192776
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pro Construction - Jemi kompani profesionale në fushën e ndërtimit te cilët ofrojmë këto punë :
Ndërtim të ulët dhe të lartë
Renovime
Suvatim
Fasade
Izolime
Instalime rryme,uje dhe ngorhje
Montimi I keramikave si dhe parket dhe laminat

Pro Construction garanton klientët për cdo punë të përfunduar.
Pro Construction
+383 49 516 037
+383 44 889 669
Bulervardi Bill Klinton – Sante nr.35 - Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »